Nowa Rada Fundacji i Komisja Rewizyjna

Podczas zebrania Dobroczyńców Fundacji w dniu 10 lutego 2014 r. wybrana została Rada Fundacji i Komisja Rewizyjna na lata 2014 - 2016. Zgodnie ze statutem Członkowie Rady wybierani są spośród założycieli oraz osób zasłużonych dla Fundacji, którzy swą ofiarnością przyczynili się do wzrostu prestiżu lub do pomnożenia majątku Fundacji.

Aktualny skład Rady:

Jakub Bulzak – przewodniczący
Wiesław Słyś – wieceprzewodniczący
Justyna Jajko
Jan Chrostowski
Andrzej Pancerz
Wojciech Szpineter
Aleksander Porzucek
Julia Kaczmarczyk
Jan Kożuch

Komisja Rewizyjna:

Andrzej Pancerz – przewodniczący
Jan Chrostowski
Wojciech Szpineter

Prezes Fundacji serdecznie podziękował wszystkim członkom Rady Fundacji i Komisji Rewizyjnej, którzy wypełniali społecznie swoje zadania w minionej kadencji. Jednocześnie pogratulował Dobroczyńcom Fundacji wyboru i życzył pomyślności oraz dużo satysfakcji z podejmowanych działań na rzecz wspierania talentów artystycznych. Warto nadmienić, że Fundacja w tym roku obchodzi 10 lecie działalności.

JK

Fotorelacja z zebrania - R. Bestyński:

Wybór nowej Rady Fundacji