Koncerty w Wirydarzu z cyklu Sądeckie Talenty - 2012

"Czym chata bogata, tym rada!"


To stare polskie przysłowie idealnie oddaje charakter spotkania integracyjnego wolontariuszy Fundacji im. Dra Jerzego Masiora, które odbyło się 25 września 2012 r. w niezwykłym miejscu - w Dworku Noce i Dnie w Świniarsku. Spotkanie zostało zorganizowane przez Zarząd Fundacji, a dzięki uprzejmości Pani Teresy Michalik mogło się odbyć w tym uroczym miejscu.

Wielu wolontariuszy współpracuje z Fundacją już od kilku lat, ale niektórzy swoją przygodę z wolontariatem rozpoczęli nieco później, dlatego wtorkowy wieczór stał się świetną okazją, aby bliżej się poznać. Mogliśmy porozmawiać o Fundacji, oraz o naszych zainteresowaniach i planach na nadchodzący rok szkolny i akademicki. Miła atmosfera podtrzymywana była nie tylko przez nasz dobry humor, ale także przez przepiękny wystrój dworku, nastrojową muzykę oraz wyśmienite potrawy. Stylizowane wnętrze restauracji, zabytkowe meble, pianino czy piękne czarno-białe zdjęcia przeniosły nas na kilka godzin w sielski świat Bogumiła i Barbary. Spotkanie dało nam więc nie tylko możliwość integracji, ale także wiele rozrywki.

Dziękujemy serdecznie zarówno najbardziej zasłużonym wolontariuszom - Państwu Dorocie i Józefowi Kaczmarczykom jak i Pani Teresie Michalik.

Wolontariusze

opr. Sylwia Szkaradek

czym_cha_bogata-integracja (1) czym_cha_bogata-integracja (2) czym_cha_bogata-integracja (3) czym_cha_bogata-integracja (4) czym_cha_bogata-integracja (5) czym_cha_bogata-integracja (6) czym_cha_bogata-integracja (7) czym_cha_bogata-integracja (8) czym_cha_bogata-integracja (9) czym_cha_bogata-integracja (10) czym_cha_bogata-integracja (11) czym_cha_bogata-integracja (12) czym_cha_bogata-integracja (13) czym_cha_bogata-integracja (14) czym_cha_bogata-integracja (15) czym_cha_bogata-integracja (16) czym_cha_bogata-integracja (17) czym_cha_bogata-integracja (18) czym_cha_bogata-integracja (19) czym_cha_bogata-integracja (20) czym_cha_bogata-integracja (21) czym_cha_bogata-integracja (22) czym_cha_bogata-integracja (23) czym_cha_bogata-integracja (24) czym_cha_bogata-integracja (25) czym_cha_bogata-integracja (26) czym_cha_bogata-integracja (27)