17. Koncert w Wirydarzu z cyklu "Sądeckie talenty" - 10.08.2014r. - godz.19.00

Głównym celem Koncertów w Wirydarzu z cyklu „Sądeckie Talenty”, organizowanych przez Fundację im. Dra Jerzego Masiora jest promowanie i wspieranie rozwoju utalentowanych artystycznie młodych Sądeczan. Koncerty organizowane są w wirydarzu klasztoru oo. Jezuitów w Nowym Sączu, ul. Piotra Skargi 10.

Aktualnie przygotowywany jest XVII Koncert, który zaplanowano na 10 sierpnia 2014 r. (niedziela) godz.19:00 wystąpią:

Karolina Pietrzak - śpiew
Wiktoria Tracz - śpiew
Paulina Rosiek - gitara
Kabaret „Beczki” - (Agata Kmiecik, Aleksandra Gajdosz, Justyna Bołoz)
„Poison” - zespół wokalno-instrumentalny (Angela Gołąb, Sergiusz Gołąb, Martin Gołąb, Magda Skrężyna i Michał Suchanek)

W czasie koncertu wystawa prac plastycznych i fotografii:

Agnieszki Tomyślak – plastyka
oraz Karoliny Barciszewskiej – Kozioł – plastyka i fotografia
(istnieje możliwość zakupu prac)

Wykonaniem „Piosenki sądeckiej” (sł. Jerzy Masior, aranżacja A. Porzucek) XVII Koncert w wirydarzu rozpocznie Anna Kożuch.

prowadzenie: Julia Kaczmarczyk i Jakub Bulzak
scenografia: Klaudia Kunz

W programie utwory:
m.in. B. Kozidrak, W. Korcza, Szcześniaka, M. Drożdżowskiego, F. Tarrega.

10 sierpnia 2014 r. (niedziela) godz.19:00

WSTĘP WOLNY

Po koncercie, w tym urokliwym miejscu i ciepłej atmosferze tradycyjnie zapraszamy do rozmów z młodymi artystami – można wtedy dopytać się o osiągnięcia, zainteresowania, pasje i plany, a także zakupić wystawiane prace plastyczne. Dochód przeznaczany jest na cele statutowe Fundacji

XVII Koncert w Wirudarzu z cyklu Sądeckie talenty