Przekaż 1% Fundacji   Przekaż 1% Fundacji

Szanowni Państwo,

trwa okres rocznych rozliczeń podatku dochodowego. Wypełniając PIT, nie zapominajmy o tym, że możemy przeznaczyć 1% podatku na wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego. Bardzo proszę o przekazania 1% podatku dochodowego na cele pożytku publicznego realizowane przez Fundację im. Dra Jerzego Masiora.

Zebrana kwota przeznaczona będzie tak samo jak w ubiegłym roku na wsparcie rozwoju utalentowanej artystycznie młodzieży z niezamożnych środowisk. Liczy się każdy grosz! Będziemy wdzięczni, jeżeli Państwo rozpropagujecie idee naszych działań wśród rodziny, znajomych, współpracowników.

Dziękujemy za okazane zaufanie i cieszymy się, że razem możemy lepiej pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Warto to zrobić! Robiąc tak niewiele możemy pomóc potrzebującym.

Fundacja im. Dra Jerzego Masiora
Nr rachunku  81 1020 3453 0000 8502 0049 7164