Szanowni Państwo, właśnie rozpoczął się okres rocznych rozliczeń podatku dochodowego.

Nie zapominajmy o tym, że wypełniając PIT, możemy przeznaczyć 1% podatku na wybraną przez siebie organizację pożytku publicznego. Nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów mamy bezpośredni wpływ na to, do kogo trafią pieniądze. Warto to zrobić! Nie zapominajmy o tym, że robiąc tak niewiele możemy pomóc potrzebującym.

Bardzo Was proszę o przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji im Dra Jerzego Masiora. Zebrana kwota przeznaczona będzie tak samo jak w ubiegłym roku,  na wsparcie rozwoju utalentowanej artystycznie młodzieży z niezamożnych środowisk. Liczy się każdy grosz!

Będziemy wdzięczni, jeżeli Państwo rozpropagujecie idee naszych działań  wśród  rodziny, znajomych, współpracowników.

Dziękujemy za okazane zaufanie i cieszymy się, że razem możemy lepiej  pomagać tym, którzy tego najbardziej potrzebują.

Fundacja im. Dra Jerzego Masiora
Nr rachunku  81 1020 3453 0000 8502 0049 7164